NOWOŚCI !!!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzamy do produkcji roletę dzień i noc w wersji mini, czyli bez zabudowy. Maxymalna wysokość rolety to 220 cm .

ROLETA DZIEŃ I NOC-MINI - NIŻSZA CENA!

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pragniemy poinformować, iż od 1 stycznia 2011 roku wprowadzamy nowy system żaluzji poziomych V13.

Oferowany dotąd system V10 dostępny będzie do wyczerpania zapasów.

W nowym systemie V13 będzie występował jeden rodzaj uchwytu mocującego uniwersalnego, który pozwali na mocowanie żaluzji zarówno do kwatery jak i do ściany lub sufitu.

Rynna górna systemu V13 pozwala na wykonanie wielu wariantów żaluzji:

Żaluzja STANDARD V13 – żaluzja sterowana tradycyjnie sznurkiem i pokrętłem.
Żaluzja MAGIC – żaluzja z nowym mechanizmem sterującym gdzie hamulec sznurka i pokrętło znajdują się w jednym mechanizmie (sznurek znajduję się w pokrętle żaluzji).
Żaluzja MAGNUS sterowana łańcuszkiem (odpowiednik systemu WENUS lub ISSO) – nowy samohamujący mechanizm.
Żaluzja drewnopodobna – kolory karniszy górnych i dolnych dopasowane do kolorystyki lameli drewnopodobnej bez potrzeby stosowania maskownicy drewnianej.
Żaluzja drewniana – z nowym wzmocnionym mechanizmem sterującym.

Ponadto chcemy zapewnić Państwa, że mechanizmy sterujące żaluzji V 13 wykonane według nowej technologii poprawią znacznie pracę i podniosą komfort użytkowania żaluzji.

Mamy nadzieję, że nowy system V13 wzbudzi zainteresowanie potencjalnych klientów zwiększając jednoczenie sprzedaż naszych produktów